نحوه تولید محتوای با کیفیت بالا برای سئو: 1. برای خواننده محتوا تولید کنید، نه برای الگوریتمهای موتور جستجو 2. محتوای مرجع تولید کنید .3 غلط های املایی را در محتوای تولید شده از بین ببرید 4 . محتوا را با موضوعات جدید تولید کنید 5. با محتوای با کیفیت بالا، تعامل ایجاد کنید

نحوه تولید محتوای با کیفیت بالا برای سئو


تولید محتوا را از کجا شروع کنیم ؟! فاکتورهای زیادی هستندکه می توانند نوشتن محتوای با کیفیت را تحت تاثیر قرار دهند ممکن است تصمیم گرفته باشید از کسب و کاری که در آن هستید، موضوعی که روی آن تمرکز کرده اید، و حتی موضوعات نو شروع کنید، مرحله اول چیست؟ در اینجا به آموزش تولید محتوا با کیفیت می پردازیم.

1. برای خواننده محتوا تولید کنید، نه برای الگوریتمهای موتور جستجو

بصورت روزمره، شرکت های زیادی هستند که برای تهیه یک محتوای جدید با جستجوی کلمات کلیدی شروع می کنند.

در حالی که افراد سئو کار به خوبی می دانند که، باید یک محتوا را طوری نوشت که نه تنها با تغییرات احتمالی الگوریتم موتورهای جستجو همسو باشد بلکه محتوایی را تولید کنند و بپرورانند که به طور دقیق به سوالات کاربران پاسخ دهد. در مراحل بعدی چگونگی استفاده از کلمات کلیدی اهمیت ویژه ای می یابد.

دلیل اصلی این نوع تولید محتوا، افزایش تعامل با کاربران است. اگر خوانندگان از محتوای با کیفیت لذت ببرند و شما را در زمینه تولید محتوا متخصص بدانند، به احتمال قوی محتوای تولیدی شما را با همکاران و دوستان خود به اشتراک می گذارند و دائما پیگیر محتواهای شما خواهند بود. اگر نویسندگان واقعاً جامعه هدف خود را بشناسند و نکات، نیازها و راه حل ها را به طور دقیق توصیف کنند، محتوا بسیار با کیفیت تر می شود.

اما بسیاری از کسانی که تولید محتوا می کنند، برای تطبیق با الگوی جدید همچنان مشکل دارند، اما باید این واقعیت را پذیرفت که الگوریتم های گوگل بیشترین رتبه را به محتوای کاربر پسند خواهد داد.

از طرفی دیگر، تا آنجا که به کلمات کلیدی مربوط می شود، بهترین تولید کنندگان محتوای سئو محور میدانند که محتوای با کیفیت، تلفیقی بین رضایت خواننده و انتظارات موتور جستجو است. وقتی در حال تولید یک محتوا برای سئو هستیم، از کلمات کلیدی به عنوان راهنمای نوشتاری استفاده می کنیم. استفاده از کلمات کلیدی در عناوین، و همچنین داخل محتوا برای رتبه بندی ارگانیک سایت بسیار مهم است و در واقع می توان گفت که تولید محتوا و سئو باید دست در دست هم دهند تا رتبه سایت افزایش یابد، اما توجه داشته باشید که تولید محتوا باید برای یک خواننده انسانی صورت پذیرد تا کیفیت متن بالاتر رود.

 

اگر فکر میکنید زمان آن رسیده که یک محتوای با کیفیت در وب سایت کاری خود داشته باشید تا در صفحات اول گوگل به نمایش درآیید، برای دریافت مشاوره رایگان باما تماس بگیرید

 

02144800742 - 02144801157

 

 2. محتوای مرجع تولید کنید

بسیاری از کسب و کارها از محتوای های کپی شده از وب سایت های مختلف بهره میگیرند، اما بیاد داشته باشیم مهم است که به کسب و کارتان هویت دهید. این بدان معناست که شما باید با استفاده از برچسب \"rel = author\" و با پیوند دادن به حساب کاربری نویسنده، به محتوای خود اعتبار دهید. با هویت دهی به محتوای ایجاد شده از این طریق، می توانید خوانندگانی را جذب کنید که به محتواهای نویسنده خاصی علاقه مند هستند. بسیاری از کسب و کارها از این کار می ترسند زیرا نمی خواهند درمورد محتوای وب سایتشان مورد قضاوت قرار گیرند، اما یکی از شاخصهای محتوای با کیفیت این است که نویسنده در کنار محتوای خود بایستد، خواه مردم با آن موافق باشند یا نه. داشتن نویسندگانی که واقعاً کار خود را می پذیرند راهی عالی برای افزایش کیفیت محتوای  است.

در مورد محتوایی که تولید می کنید به خوبی تحقیق کنید، آمارها و گزارشات حقیقی را در آن به نمایش بگذارید تا به عنوان یک مرجع از کسب و کارتان یاد شود. این خود روشی خاص برای تولید بک لینک بحساب می آید. شناخت شما از موضوع به عنوان یک تولید کننده محتوا و توانایی شما در استدلال یک موقعیت ویژه، میتواند محتوایی با کیفیت بالا را برای وب سایت به ارمغان آورد.

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید:

 

سئو سایت

 

.3 غلط های املایی را در محتوای تولید شده از بین ببرید

هیچ چیز به غیر از هجی و دستور زبان بد در محتوای تولید شده، مسبب از دست دادن خواننده نمی شود. وقتی این نوع اشتباهات در محتوای با کیفیت SEO وجود دارند، به صورت غیر مستقیم این حس را به خواننده القا میکنید که تولید کننده محتوا آن را نخوانده است. بنابراین کاربر تمایلی به اشتراک گذاری آن مطلب ندارد.

مردم اشتباه می کنند (همه ما انسان هستیم!)، اما بین یک اشتباه تایپی از محتوای سئو و چندین اشتباه جدی دستور زبان در یک مقاله تفاوت وجود دارد. محتوای خود را دوباره بررسی کنید تا از درست بودن آن مطمئن شوید و به سئو سایت خود آسیبی نزنید.

 

غلط های املایی در محتوا- تولید محتوای سئو محور در تارنماگستر

 

فقط به این دلیل که مهارت نوشتن دارید به این معنی نیست که یک ویرایشگر ماهر هستید. اگرچه یک نویسنده محتوای SEO می تواند و باید به دنبال بهبود مهارت های ویرایش خود باشد، اما همیشه بهتر است شخص دیگری پس از اتمام کامل محتوا آن را بررسی کند تا مطمئن شود که واقعاً به عنوان محتوای با کیفیت برای سئو مناسب است.

. محتوا را با موضوعات جدید تولید کنید

ایده های جدید، یا روش های جدید برای فکر کردن ، راهی عالی برای نشان دادن این است که شما واقعاً در مورد محتوای خود تأمل کرده اید و سعی در ارائه بینش واقعی خود به مخاطبانتان دارید.

 

تولید محتوا جذاب و خلاق سئو محور تارنماگستر
 

اگر خواننده محتوایی جذاب و نو در وب سایت پیدا کند، احتمال اینکه آن محتوا را با دوستان خود به اشتراک بگذارد بیشتر می شود. پس یافتن موضوعات نو روشی جالب برای به اشتراک گذاری محتوایتان خواهد بود. به مردم دلیل دهید تا محتوای با کیفیت را از طریق عناوین جذاب بخوانند بدین روش نیمی از راه را رفته اید.

5. با محتوای با کیفیت بالا، تعامل ایجاد کنید

ایجاد محتوای با کیفیت از نوشتن، ویرایش و زمانبندی ارسال پست فراتر است. در حقیقت، محتوای با کیفیت متنی است که شما باید بارها و بارها به آن بازگردید.

تصور کنید محتوایی در اینترنت جلب توجه می کند و صدها نظر از خوانندگان در انتهای متن درج شده است، اما در مقابل، پاسخی از تولید کننده محتوا وجود ندارد! عیب کار در چیست!؟ اگر برای محتوای خود واقعاً ارزش قائل هستید، باید با کسانی که مخالف یا موافق محتوای شما هستند تعامل داشته باشید. همین تعامل می تواند در نهایت مسبب تغییری بزرگ در کسب و کارتان گردد.

 

امروز شروع به ایجاد محتوای با کیفیت بالا کنید!

هنگام نوشتن محتوای سئو، با کیفیت بالا، عوامل زیادی وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند، اما این 5 نکته شروع خوبی است. اگر شما یک شرکت بازاریابی دیجیتال یا یک تجارت کوچک دارید که به دنبال نوشتن محتوای با کیفیت بالا هستید اما وقت آن را ندارید که خودتان آن را انجام دهید، میتوانید از خدمات تیم حرفه ای تولید محتوای سئو محور تارنماگستر در این زمینه کمک بگیرید.

 

مشاوره رایگان

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha