گاهی افراد گمان میکنند صرفا با داشتن یک سایت ساده یا حرفه ای می توانند در دنیای رقابتی آنلاین گوی رقابت را بربایند، اما بعد از صرف زمان و هزینه فراوان از رقابت ناامید شده و نفرین و ناله را حواله طراح سایت محترم می کنند! باید بدانیم که طراحی سایت بسیار مهم است اما کافی نیست و اگر اصول زیر را رعایت نکنیم احتمال شکست ما به واقعیت نزدیک خواهد بود؛ پس برای اینکه رویای رقیب تان باشید حرفه ای عمل کنید.

1. محتوای مناسب:وبسایت هایی باتولیدمحتوا مناسب که در قالب های متنوعی ارائه می شوند، می توانند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنند و تعامل بهتری ایجاد کنند.

 
وبسایت هایی باتولیدمحتوا مناسب که در قالب های متنوعی ارائه می شوند، می توانند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنند و تعامل بهتری ایجاد کنند.
 
2.تطابق پذیری: وب سایت هایی که می توانند به طور یکپارچه بین اندازه صفحه نمایش موبایل، لب تاپ و تبلت  جابجا شوند، تجربه کلی کاربر بهتری ایجاد می کنند.
 
وب سایت هایی که می توانند به طور یکپارچه بین اندازه صفحه نمایش موبایل، لب تاپ و تبلت  جابجا شوند، تجربه کلی کاربر بهتری ایجاد می کنند.
 
3.بهینه سازی موتور جستجو(سئو): بهینه سازی موتور جستجو می تواند به طورارگانیک رتبه بندی Google را بهبود بخشد و می تواند به تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری کمک کند.
 
بهینه سازی موتور جستجو می تواند به طورارگانیک رتبه بندی Google را بهبود بخشد و می تواند به تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری کمک کند.
 
4.سادگی:وب سایت های دارای ناوبری ساده و رابط های کاربری آسان دارای نرخ تبدیل  بالاتر هستند.
 
وب سایت های دارای ناوبری ساده و رابط های کاربری آسان دارای نرخ تبدیل  بالاتر هستند.
 
5.فضای خالی مفید:استفاده موثر از فضای تنفس می تواند  طراحی ها را گرد هم آورد و هماهنگی و تعادل را در محتوای وب سایت ایجاد کند.
 
استفاده موثر از فضای تنفس می تواند  طراحی ها را گرد هم آورد و هماهنگی و تعادل را در محتوای وب سایت ایجاد کند.

6.کنتراست:وب سایت هایی که از این اصل کلیدی طراحی گرافیکی استفاده می کنند قادر به ایجاد تأثیر، تأکید و تنوع رنگی خوبی هستند.

کنتراست: وب سایت هایی که از این اصل کلیدی طراحی گرافیکی استفاده می کنند قادر به ایجاد تأثیر ، تأکید و تنوع رنگی خوبی هستند.
 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha