شرکت دانش بنیان تارنماگستر با اتکا به دانش و تجربه ۱۵ ساله، پیشرو در طراحی انواع سایت های حرفه ای از جمله خبرگزاری ها، سایت های خبری، روزنامه ها، شرکت ها می باشد.

 

داشتن سایت برای کسب و کار شما چه حسنی دارد؟

خیلی از صاحبان کسب و کار هنوز به همان روش سنتی مشغول فروش و بازاریابی محصولات و خدماتشان هستند، اما در دنیایی که اکثر مشتریان، زمان زیادی را در اینترنت و دنیای وب می گذرانند، بدون شک داشتن یک وب سایت برای همه مشاغل ضروری خواهد بود، برای اینکه از محاسن داشتن سایت با جزئیات آگاه شوید مطلب "مزایای داشتن سایت برای کسب و کارها " را حتما بخوانید.

طراحی سایت، طراحی سایت خبری، طراحی سایت روزنامه، بهترین شرکت طراحی سایت حرفه ای با تارنماگستر

 

ویژگی‌های مهم شرکت طراحی سایت حرفه ای و موفق:

 

تجربه طراحی وب سایت

تارنماگستر  با رزومه قوی در زمینه طراحی سایت راه رسیدن به اصل " بهترین خودت باش" را به خوبی می داند، طراحی وبسایت های بسیاری را عهده دار بوده لذا در  تحلیل کسب و کارها و تشخیص نیازهای مشتری RFP جز برترین شرکت های تحلیل سیستم و طراحی سایت بوده است  و مراحل لازم برای رسیدن به هدف را، خوب می‌شناسد. با تیم طراحی گرافیک حرفه ای، بهترین UI  و UX سایت را طراحی کرده و با برنامه نویسان سایت، مسلط به متدهای روز و کدنویسی های بهینه، بستر رسیدن به موفقیت را برای کسب و کار شما با بهترین وب سایت فراهم می آورد.

 موفقیت سایت های مشتریان یک شرکت می تواند نشانی بر بهترین شرکت طراحی سایت بودن آن برند باشد. لذا طراحی سایت حرفه ای خود را به شرکت‌های باتجربه بسپارید.

 

خدمات مرتبط با طراحی سایت

تارنماگستر با تسلط به مهارت‌های مکمل، قادر به ارائه خدمات در طیف وسیع‌تری در ارتباط با طراحی سایت به مشتریان خود می باشد، در واقع بهترین شرکت حرفه‌ای و آشنا با پیچ ‌و خم کار در طراحی سایت باید تسلط کامل به طراحی وب سایت و ابزار و تکنیک‌های آن از جمله خدمات مربوط به سئو و تولید محتوا را داشته باشد.

 

 

تسلط به مبحث UI  و UX

 اهمیت ui و ux در طراحی سایت، خدمات سئو، خدمات تولید محتوا، طراحی سایت حرفه ای تارنماگستر

 

چیدمان عناصر در صفحات وب سایت UI، انتخاب رنگ مناسب‌ و طراحی تجربه کاربری سایتUX ، بر اساس مطالعه و تحقیق در بخش تحلیل سیستم بر روی حوزه فعالیت و نوع مخاطب مشتری و همچنین رقبای موجود در بازار برای کسب و کار ایشان و اهداف او به دست می آید که از واجبات یک سایت می باشد. لذا از دلایل دیگری که سبب می شود شرکت تارنماگستر جز بهترین شرکت طراحی سایت باشد، برخورداری از تیم گرافیست مسلط به دانش UI و UX سایت است .

 

مهارت کافی در برنامه‌نویسی و توسعه سایت و اپلیکیشن

از دیگر آپشن هایی که بهترین شرکت طراحی سایت باید داشته باشد تیم برنامه نویس و توسعه دهنده های قدر و موفق است، شرکت تارنماگستر با تربیت برنامه نویسان حرفه ای و مسلط به متدهای کدنویسی بهینه و با رعایت کلیه الگوریتم های روز گوگل و آگاه به اصول سئو توانسته رزومه حرفه ای در زمینه طراحی سایت ارائه دهد، و شما می توانید با مراجعه به منو پروژه ها کار طراحی سایت های این شرکت را ملاحظه فرمایید و با اطمینان از توانمندی های ما اقدام به ورود به  دنیای آنلاین کسب و کار کنید و با آرامش خاطر سفارش خود را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید.

 

ایجاد حس اطمینان از طریق ارتباط با مشتریان قبلی

تارنماگستر به مشتریانش این اطمینان را میدهد که هر مشکل احتمالی که مربوط به طراحی سایت باشد، به‌سرعت و به بهترین نحو، مدیریت و رفع می کند. شما میتوانید با مشتریان ما تماس بگیرید و در مورد تجربه‌ای کار با شرکت تارنماگستر از آن‌ها بپرسید.

 

نمونه طراحی سایت های قبلی

نمونه کار طراحی سایت های موفق، حاکی از طراحی سایت حرفه ای و بدون نقص شرکت دانش بنیان تارنماگستر است که صلاحیت، مهارت و اعتبار یک شرکت برنامه نویسی را به رخ می کشد. حتماً قبل از اعتماد کردن به یک شرکت برنامه نویسی، نمونه کارهای قبلی آنها را ببینید تا بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی را بیابید.

 

شفافیت در فرآیند اجرایی

بهترین شرکت های طراحی سایت، موظفند فرآیند اجرای طراحی وب سایت را برای مشتری شفاف سازند.

 

تعهد زمانی برای تحویل

هر پروژه طراحی وب سایت، یک موعد مقرر یا یک محدوده زمانی برای اتمام و تحویل دارد.

 

انعطاف‌پذیری در اجرای اهداف پروژه

داشتن انعطاف‌پذیری در یک شرکت طراحی سایت بسیار حائز اهمیت است و شرکت دانش بنیان تارنماگستر با داشتن یک هسته بهینه سازی شده قابلیت اعمال تغییرات وانعطاف در پروژه را برای مشتریانش فراهم می آورد. به عنوان مثال ممکن است نظر شما در میانه‌ی راه طراحی وب سایت تغییر کند. تیم طراحی سایت تارنماگستر قادر است تغییرات مطرح شده از سمت شما را به‌درستی اعمال کند. بنابراین داشتن یک هسته ی بهینه سازی شده و قدرتمند از دیگر مزایای کار با بهترین شرکتهای طراحی سایت است.

 

قیمت مناسب وکیفیت بالا

قیمت طراحی سایت یکی از پارامترهایی است که دغدغه برخی از مشتریان در انتخاب شرکت طراحی وب سایت مناسب است. برای رسیدن به بهترین سایت، بهترین پشتیبانی سایت و هاستینگ و رشد در کسب و کار آنلاین، نباید اهمیت این پارامتر را انقدر پر رنگ کنید که باعث غفلت از کیفیت پروژه طراحی سایت شما و ضعف در خدمات جانبی سایت مانند پشتیبانی و مبحث تولید محتوا و سئو شود، شاید در نگاه اول شما جذب قیمت های پایین شرکت های برنامه نویس و طراح وب شوید اما در ادامه انجام کار موجب ایجاد وابستگی و افزایش هزینه یا کاهش خدمات شوند. بنابراین اگر مراحل انجام کار را بدانید و رزومه شرکت را دیده باشید با اندکی هزینه می توانید با اطمینان در این راه قدم بردارید، تیم برنامه نویس حرفه ای شما تمام مدت پشتیبان کسب و کارتان خواهد بود و شما را به رویای رقیبتان تبدیل خواهند کرد.

برای  طراحی سایت کسب‌وکار خود تیم حرفه‌ای طراحی سایت تارنماگستر با پیشینه ای درخشان، ابتدا خواسته ها و اهداف شما را خواهد شنید و سپس بر آن اساس، پیشنهادات خود را ارائه خواهد کرد.

 

فرم مشاوره رایگان طراحی سایت

 

ما کیستیم و چرا به ما اعتماد کرده اند؟ 

تارنماگستر  با پیشینه ای بالغ بر 10 سال تجربه با  بکار گیری تیم فنی متخصص در زمینه طراحی سایت وخدمات آنلاین  و با رعایت کلیه اصولسئو، سایت شما را مطابق با تکنولوژی های روز دنیا و الگوریتم های به روز گوگل طراحی می کند و با  ریختن محتوایی که مطابق با دانش سئو تولید شده باشد، می توان مطمئن بود این وب سایت بتواند جایگاه خوبی در سرچ کنسول گوگل پیدا کند.

 

 

روال طراحیسایت  در تارنماگستر :

1: ارسال لیست نیازمندی RFP توسط کارفرما

2: ارائه پروپزال برای طراحی وب سایت مد نظر کارفرما

3: عقد قرار داد طراحی سایت

4: طراحی قالب گرافیکی سایت

5: پیاده سازی قالب گرافیکی وب سایت پس از تایید کارفرما

6: تحویل سایت و آموزش

7: شروع دوره پشتیبانی رایگان 3 ماهه پنل سایت

 
روال طراحی وب سایت در بهترین شرکت برنامه نویسی

 

•  پروژه های طراحی سایت شرکت تارنماگستر را ببینید.

•  اگر طراحی سایت اختصاصی متناسب با بودجه شما نبود قالب عمومی را انتخاب کنید تا هزینه شما کاهش یابد، انتخاب قالب های آماده شرکت تارنماگستر باعث ارزان تر شدن هزینه طراحی سایت برای مشتریان می گردد.

•  در صورت ابهام یا نیاز به مشاوره در مورد طراحی سایت اختصاصی خود با ما تماس بگیرید ۴۴۸۰۰۷۴۲-۰۲۱

 

خدمات طراحی سایت شامل:

 • طراحی سایت شرکتی

 • طراحی سایت صنعتی

 • طراحی سایت پزشکی

 • طراحی سایت آژانس مسافرتی

 • طراحی سایت سازمانی

 • طراحی سایت خبری

 • طراحی سایت هتل

 • طراحی سایت رستوران

 • طراحی سایت دانشگاه

 • طراحی سایت بیمارستان

 • طراحی سایت مدارس

 • طراحی فروشگاه اینترنتی

 • طراحی سایت خبرگزاری

 • طراحی وبسایت فروشگاهی

 

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید:

 

طراحی واکنش گرا

 

 

 

ضرورت داشتن سایت

پیشنهاد میکنیم این ویدیو را در اینستاگرام تارنماگستر ببینید

 

ضرورت و اهمیت پشتیبانی بعد از طراحی وب سایت

قبلا در این مورد با گروه طراحی وب صحبت کنید و مطمئن شوید که نسخه های آپدیت بعدی را در اختیارتان قرار می دهند و اگر در حین کار با وبسایت به مشکلی برخوردید بخشی برای پاسخگویی به سوالات شما داشته باشند.

نکته بسیار مهم دیگری که برای طراحی وب سایت وجود دارد این است که پنل مدیریت سایت تا چه حد آسان باشد تا مدیر سایت بتواند به راحتی از امکانات موجود در آن سایت ساز استفاده کند. همچنین مطمئن شوید که فایل راهنما برای استفاده از مدیریت سایت به شما داده شود تا در صورتی که به مشکل برخوردید به راحتی بتوانید با مراجعه به مستنداتی که برای مدیریت سایت ارائه شده مشکل را برطرف سازید.

از طرفی لازم است این اطمینان را داشته باشید که آن گروه طراحی سایت توانایی اضافه کردن امکانات احتمالی را به آن سایت ساز داشته باشند؛ چرا که بسیاری از افراد پس از طراحی سایت ایده هایی جدید به ذهنشان خطور می کند و یا باید سایتشان را متناسب با امکانات وب سایت های دیگری مانند سایت دیجی کالا به روز کنند. این تیم پشتیبان طراحی سایت است که می‌تواند این خدمات را به شما در قبال اخذ هزینه انجام دهد.

در نهایت با رعایت موارد فوق شما می توانید یک وب سایت قوی راه اندازی کنید و از اینجا کار شما شروع می شود.

 

طراحی وب سایت مستلزم زمان، صبر و حوصله است

پس از راه اندازی وب سایت ممکن است تا دو هفته زمان ببرد تا گوگل و موتورهای جستجو نام وب سایت شما را شناسایی و در نتیجه خود قرار دهند

برای این کار زیاد عجله نکنید لازم است برای تسریع در امر شناسایی وب سایت خود به گوگل ابزار گوگل وبمستر را برای وبسایت خود فعال کنید و در سایت ها و تالارهای گفتمان مختلف سایتتان را معرفی کرده و از بخش های مختلف که مرتبط با موضوع کاری شما هستند مگر اینکه با کیفیت دریافت کنید.

دقت کنید که رقبای شما در آن زمینه کاری خاص چه کسانی هستند محصولات را با چه شرایط و چه قیمتی ارائه می کنند و چه خدمات ارزش افزوده ای بر روی کالا و خدمات خود ارائه می کند.

داشتن یک وب سایت زیبا با امکانات خوب و بهینه شده برای گوگل یکی از ایده آل های هر کسب و کاری است اما از بخش کیفیت محصولات و قیمت ها متناسب با شرایط بازار غافل نشوید چرا که مناسب نبودن قیمت و یا آپشن های مربوط به کالا می تواند نرخ خرید شما را کاهش دهند و تمام هزینه هایی که برای افزایش بازدید سایت خود کرده اید به این طریق از بین برود.

 

 

هزینه طراحی سایت

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت و تعرفه قیمت سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و ... یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ....

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

 

بهترین شرکت برنامه نویسی در طراحی سایت

 

با چه میزان دانش می توان اقدام به پشتیبانی سایت کرد؟

شما می توانید به راحتی و با کمترین دانشی از سایت، اقدام به فعالیت در سایت خود نمایید و تغییرات لازم و بنا به سلیقه خود را در سایتتان اعمال کنید، برای این کار تنها دیدن چند آموزش ساده راهگشای شما خواهد بود. در این زمینه بسیاری از طراحان سایت برای راحتی کاربران اقدام به تهیه فیلم آموزشی کرده اند.

 

 

اهمیت سئو سایت

اگر سایتی سئو نشود و همچنین تولید محتوا بر اساس اصول سئو نداشته باشد آن سایت در نتایج گوگل به نمایش نمی آید هر چند به لحاظ طراحی زیباترین سایت باشد که امکانات قابل توجهی نیز دارد.

سئو سایت در کنار طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که سایتی که بازدید ندارد، تنها هزینه برای شما تحمیل می کند چرا که هیچ بازدیدکننده ای ندارد.

سئو سایت اگر اصولی و درست باشد و بر اساس الگوریتم های گوگل باشد می تواند علاوه بر جذب بازدید کننده می تواند بازدیدکننده ها را به مشتری تبدیل کند.

شرکت طراحی سایت تارنماگستر به همرا تیم حرفه ای خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت در تلاش است تا مشتریان عزیزی که تمایل به سئو و بهینه سازی سایت خود را دارند بدون دغدغه به خواسته خود برسند.

 

اهمیت هاست قوی و معتبر

بسیاری از مشکلاتی که پس از طراحی سایت برای کاربران به وجود می آید ناشی از استفاده از هاست هایی نامناسب است، این در حالی است که اگر از هاستی قوی و معتبر استفاده نمایید این مشکلات را نخواهید داشت.

به عنوان مثال با بالا رفتن آمار بازدید سایت سرعت سایت شما کم نمی شود یا اگر خطای 404 برای سایت شما اتفاق افتاد به راحتی با تماس با شرکت پشتیبانی هاست خود مشکل را مرتفع کنید.

قطعی هاست و سرعت پایین سایت تاثیر زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت پس هنگام طراحی و راه اندازی سایت توجه زیادی به هاست سایت خود داشته باشید.

از اینکه ما را در این مطلب همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. اگر در این زمینه سوالات بیشتری دارید می توانید سوالات خود را از تیم پشتیبانی ما بپرسید.

 

 

 برای دریافت مشاوره جهت طراحی وب سایت، با ما تماس بگیرید

      

 

 

سوالات متداول مربوط به طراحی وب سایت:

 

 CMS یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

cms یک نرم افزار تحت وب است، عده ای برای اینکه کسب و کار خود را در فضای وب راه اندازی کنند در ابتدا به سراغ این نرم افزار ها می روند که برایشان ارزانترین قیمت طراحی سایت را داشته باشد اما...

 

هزینه طراحی سایت چقدر است؟ از چقدر شروع می شود؟

هزینه طراحی وبسایت، با توجه به امکانات و صفحات سایت متغیر است؛ اما برای اطلاع کامل از هزینه طراحی انواع سایت می توانید مشاوره آنلاین را کلیک کنید تا به صورت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

نحوه پرداخت  هزینه سایت به چه شکل است؟

50% هزینه طراحی سایت در زمان عقد قرارداد دریافت می شود و 30% از مبلغ هنگام تحویل وتایید تمپلیت گرافیکی سایت توسط کارفرما پرداخت می گردد و 20% مابقی آن هنگام تحویل و آموزش سایت به کارفرما دریافت می شود.

 

هاست و دامین (دامنه) چیست و از کجا باید تهیه شود؟

اطلاعات و فایل‌های وب‌سایت شما در فضایی از وب بارگذاری و در دسترس عموم قرار میگیرد که به آن هاست (Host) یا هاستینگ گفته می‌شود. میزان فضای هاست با میزان اطلاعاتی که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید ارتباط مستقیم دارد. دامنه سایت تارنماگستر tarnamagostar.ir است بنابراین دامنه همان آدرس سایت است.

 

 هاست داخل ایران بهتر است یا خارج از کشور ایران؟

در صورتی که عمده کاربران سایت شما در ایران هستند بهتر است سرور و هاست شما نیز در ایران باشد. در کل بهتر است ببینید عمده مشتریان شما در کدام کشور هستند که هاست خود را از آنجا تهیه کنید چرا که این مورد در سرعت بارگذاری سایت اهمیت بسیاری دارد.

 

 اماده شدن سایت چند روز طول میکشد؟

 مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر کارفرما دارد. اگر از قالب های آماده شرکت تارنما گستر استفاده کنید یک هفته طراحی سایت شما سریعتر انجام می شود.

  

آیا همه سایت ها باید نماد اعتماد الکترونیکی بگیرند؟

 در صورتی که محصول یا خدماتی را در سایت خود می فروشید یعنی به نوعی سایت فروشگاه آنلاین هستید و درگاه پرداخت آنلاین دارید، می بایست از طریق سایت ای نماد  اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیک نمایید.

 

آیا در تارنماگستر طراحی واکنش گرا یا به اصطلاح وب سایت ریسپانسیو است یا خیر؟

طراحی ریسپانسیو چیست؟ طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو، به وب سایت هایی که با مرورگرهای مختلف و رزولوشن های مختلف، به صورت هوشمند خود را تطبیق می دهند سایت responsive میگویند.

 سایت با موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتری که باز شود ابعاد خود را متناسب با آن رزولوشن تنظیم می کند. و همه قسمت های سایت در جای درست و در اندازه درست نمایش داده میشود

این مورد به کاربر در استفاده از وب سایت کمک میکند تا راحت تر بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود در سایت دسترسی داشته باشند. همچنین مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت شما را بالا میبرد و نتیجه مثبت در بهینه سازی سایت و سئو آن دارد.

مورد دومی که باید در انتخاب پکیج طراحی سایت دقت کنید، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل است.

گوگل مرتب الگوریتم های خود را به روز می کند و وب سایت طراحی شده باید مطابق با آخرین الگوریتم‌های موتورهای جستجو باشد، تا بهترین بازدید و رتبه را برای شما به ارمغان بیاورد. 

 

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha