بهترین شرکت طراحی وب سایت و اپلیکیشن با تیمی حرفه ای از برنامه نویسان و طراحان ux و ui و سئو کارانی مسلط به الگوریتم های گوگل با ارائه انواع سایت فروشگاهی، شرکتی، خبری، بیمارستانی از بهترین شرکت ها در این حوزه با گرید 3 می باشد.

طراحی وب سایت

تارنماگستر با پیشینه ای بالغ بر  10 سال تجربه با  بکار گیری تیم فنی متخصص در زمینه طراحی سایت وخدمات آنلاین  و با رعایت کلیه اصول سئو، سایت شما را مطابق با تکنولوژی های روز دنیا و الگوریتم های به روز گوگل طراحی می کند و با  ریختن محتوایی که مطابق با دانش سئو تولید شده باشد، می توان مطمئن بود این وب سایت بتواند جایگاه خوبی در سرچ کنسول گوگل پیدا کند.

 

روال طراحی سایت درتارنماگستر :

1: ارسال لیست نیازمندی RFP توسط کارفرما

2: ارائه پروپزال برای طراحی وب سایت مد نظر کارفرما

3: عقد قرار داد طراحی سایت

4: طراحی قالب گرافیکی سایت

5: پیاده سازی قالب گرافیکی وب سایت پس از تایید کارفرما

6: تحویل سایت و آموزش

7: شروع دوره پشتیبانی رایگان 3 ماهه پنل سایت

 

آشنایی با شرکت طراحی سایت تارنماگستر وتصمیم گیری برای شروع طراحی وب سایت

 

        ---

•  نمونه کارهای طراحی سایت شرکت تارنماگستر را ببینید.

•  تعرفه قیمت طراحی سایت را در وب سایت تارنماگستر ملاحظه کنید.

•  اگر طراحی سایت اختصاصی متناسب با بودجه شما نبود قالب عمومی را انتخاب کنید تا هزینه شما کاهش یابد، انتخاب قالب های آماده شرکت تارنماگستر باعث ارزان تر شدن هزینه طراحی سایت برای مشتریان می گردد.

•  سؤالات متداول مطرح شده در مورد طراحی سایت  را بخوانید.

•  نمونه قرارداد طراحی سایت در وب سایت تارنماگستر را مطالعه کنید.

•  در صورت ابهام یا نیاز به مشاوره در مورد طراحی سایت اختصاصی خود با ما تماس بگیرید 86054652-021

 

ویژگی‌های مهمی که یک شرکت طراحی سایت باید داشته باشد تا بتواند بهترین شرکت طراحی سایت شود:

تجربه طراحی وب سایت

تارنماگستر  با رزومه قوی در زمینه طراحی سایت راه رسیدن به اصل " بهترین خودت باش" را به خوبی می داند، طراحی وب سایت های بسیاری را عهده دار بوده لذا در  تحلیل کسب و کارها و تشخیص نیازهای مشتری جز برترین شرکت های تحلیل سیستم و طراحی سایت بوده است  و مراحل لازم برای رسیدن به هدف را، خوب می‌شناسد. با تیم گرافیک قوی، بهترین UI  و UX سایت را طراحی کرده و با برنامه نویسان مسلط به متدهای روز و کدنویسی های بهینه، بستر رسیدن به موفقیت را برای کسب و کار شما فراهم می آورد.

 موفقیت سایت های مشتریان شرکت تارنماگستر، گویای بهترین شرکت در طراحی سایت بودن تارنماگستر می باشد

لذا طراحی سایت خود را به شرکت‌های باتجربه بسپارید.

 

خدمات مرتبط با طراحی سایت

تارنماگستر با تسلط به مهارت‌های مکمل، قادر به ارائه خدمات در طیف وسیع‌تری در ارتباط با طراحی سایت به مشتریان خود می باشد، در واقع بهترین شرکت حرفه‌ای و آشنا با پیچ ‌و خم کار در طراحی سایت باید تسلط کامل به طراحی وب سایت و ابزار و تکنیک‌های آن از جمله خدمات مربوط به سئو و تولید محتوا را داشته باشد.

 

تسلط به مبحث UI  و UX

---
چیدمان عناصر در صفحات وب سایت UI، انتخاب رنگ مناسب‌ و طراحی تجربه کاربری سایت UX ، بر اساس مطالعه و تحقیق در بخش تحلیل سیستم بر روی حوزه فعالیت و نوع مخاطب مشتری و همچنین  رقبای موجود در بازار  برای کسب و کار ایشان و اهداف او  به دست می آید که از واجبات یک سایت می باشد. لذا از دلایل دیگری که سبب می شود شرکت تارنماگستر جز بهترین شرکت طراحی سایت باشد، برخورداری از تیم گرافیست مسلط به دانش UI و UX سایت است .

 

مهارت کافی در برنامه‌نویسی و توسعه سایت و اپلیکیشن

از دیگر آپشن هایی که بهترین شرکت طراحی سایت باید داشته باشد تیم برنامه نویس و توسعه دهنده های قدر و موفق است، شرکت تارنماگستر با تربیت برنامه نویسان حرفه ای و مسلط به متدهای کدنویسی بهینه و با رعایت کلیه الگوریتم های روز گوگل و آگاه به اصول سئو توانسته رزومه حرفه ای در زمینه طراحی سایت ارائه دهد، و شما می توانید با مراجعه به منو پروژه ها کار طراحی سایت های این شرکت را ملاحظه فرمایید و با اطمینان از توانمندی های ما اقدام به ورود به  دنیای آنلاین کسب و کار کنید و با آرامش خاطر سفارش خود را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید.

 

ایجاد حس اطمینان از طریق ارتباط با مشتریان قبلی

تارنماگستر به مشتریانش این اطمینان را میدهد که هر مشکل احتمالی که مربوط به طراحی سایت باشد، به‌سرعت و به بهترین نحو، مدیریت و رفع می کند. شما میتوانید با مشتریان ما تماس بگیرید و در مورد تجربه‌ای کار با شرکت تارنماگستراز آن‌ها بپرسید.

 

نمونه طراحی سایت های قبلی

نمونه کار طراحی سایت های موفق، حاکی از بهترین شرکت طراحی سایت بودن تارنماگستر است  که صلاحیت، مهارت و اعتبار یک شرکت برنامه نویسی را به رخ می کشد. حتماً قبل از اعتماد کردن به یک شرکت برنامه نویسی، نمونه کارهای قبلی آنها را ببینید تا بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی را بیابید.

 

شفافیت در فرآیند اجرایی

بهترین شرکت های طراحی سایت، موظفند فرآیند اجرای طراحی وب سایت را برای مشتری شفاف سازند.

 

تعهد زمانی برای تحویل

هر پروژه طراحی سایت، یک موعد مقرر یا یک محدوده زمانی برای اتمام و تحویل دارد.

 

انعطاف‌پذیری در اجرای اهداف پروژه

داشتن انعطاف‌پذیری در یک شرکت طراحی سایت بسیار حائز اهمیت است و تارنماگستر با داشتن یک هسته بهینه سازی شده قابلیت اعمال تغییرات وانعطاف در پروژه را برای مشتریانش فراهم می آورد. به عنوان مثال ممکن است نظر شما در میانه‌ی راه طراحی وب سایت تغییر کند. تیم طراحی سایت تارنماگستر قادر است تغییرات عنوان شده از سمت شما را به‌درستی اعمال کند. بنابراین داشتن یک هسته ی بهینه سازی شده و قدرتمند از دیگر مزایای کار با بهترین شرکتهای طراحی سایت است.

 

قیمت مناسب وکیفیت بالا

قیمت طراحی سایت یکی از پارامترهایی است که دغدغه برخی، در انتخاب شرکت طراحی وب سایت مناسب است. برای رسیدن به بهترین طراحی سایت، بهترین پشتیبانی سایت و هاستینگ و رشد در کسب و کار آنلاین، نباید اهمیت این پارامتر را انقدر پر رنگ کنید که باعث غفلت از کیفیت پروژه طراحی سایت شما و ضعف در خدمات جانبی سایت مانند پشتیبانی و مبحث تولید محتوا و سئو شود، شاید در نگاه اول شما جذب قیمت های پایین شرکت های برنامه نویس و طراح وب شوید اما در ادامه انجام کار موجب ایجاد وابستگی و افزایش هزینه یا کاهش خدمات شوند. بنابراین اگر مراحل انجام کار را بدانید و رزومه شرکت را دیده باشید با اندکی هزینه می توانید با اطمینان در این راه قدم بردارید، تیم برنامه نویس حرفه ای شما تمام مدت پشتیبان کسب و کارتان خواهد بود.

برای  طراحی سایت کسب‌وکار خود اینجا را کلیک کنید. تیم حرفه‌ای طراحی سایت تارنماگستر با پیشینه ای درخشان، ابتدا خواسته ها و اهداف شما را خواهد شنید و سپس بر آن اساس، پیشنهادات خود را ارائه خواهد کرد.

 

 

برترین ویژگی های طراحی وب سایت تارنماگستر

1. طراحی گرافیک اختصاصی برای قالب وب سایت شما

2. کدنویسی استاندارد و بهینه که از عوامل مهم در سرعت لود شدن وبسایت می باشد

3. طراحی ریسپانسیو یا همان طراحی واکنش گرا که سبب میشود سایت شما در اسکرین ها با هر سایزی، درست نمایش داده شود

4. رعایت قواعد و اصول  سئو در کدنویسی وبسایت بدون دریافت هزینه

5. سه ماه پشتیبانی رایگان

 

خدمات طراحی سایت شامل :

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت هتل

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت دانشگاه

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت مدرسه

 

سوالات متداول مربوط به طراحی وب سایت

 cms یا سیستم مدیریت محتوا چیست؟

cms یک نرم افزار تحت وب است، عده ای برای اینکه کسب و کار خود را در فضای وب راه اندازی کنند در ابتدا به سراغ این نرم افزار ها می روند که برایشان ارزانترین قیمت طراحی سایت را داشته باشد اما...

هزینه طراحی سایت چقدر است؟ از چقدر شروع می شود؟

هزینه طراحی وبسایت، با توجه به امکانات و صفحات سایت متغیر است؛ اما برای اطلاع کامل از هزینه طراحی انواع سایت می توانید مشاوره آنلاین را کلیک کنید تا به صورت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نحوه پرداخت  هزینه طراحی سایت به چه شکل است؟

50% هزینه طراحی سایت در زمان عقد قرارداد دریافت می شود و 30% از مبلغ هنگام تحویل وتایید تمپلیت گرافیکی سایت توسط کارفرما پرداخت می گردد و 20% مابقی آن هنگام تحویل و آموزش سایت به کارفرما دریافت می شود.

هاست و دامین (دامنه) چیست و از کجا باید تهیه شود؟

اطلاعات و فایل‌های وب‌سایت شما در فضایی از وب بارگذاری و در دسترس عموم قرار میگیرد که به آن هاست (Host) یا هاستینگ گفته می‌شود. میزان فضای هاست با میزان اطلاعاتی که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید ارتباط مستقیم دارد. دامنه سایت تارنماگستر tarnamagostar.ir است بنابراین دامنه همان آدرس سایت است.

  هاست داخل ایران بهتر است یا خارج از کشور ایران؟

در صورتی که عمده کاربران سایت شما در ایران هستند بهتر است سرور و هاست شما نیز در ایران باشد. در کل بهتر است ببینید عمده مشتریان شما در کدام کشور هستند که هاست خود را از آنجا تهیه کنید چرا که این مورد در سرعت بارگذاری سایت اهمیت بسیاری دارد.

 اماده شدن سایت چند روز طول میکشد؟

 مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های مد نظر کارفرما دارد. اگر از قالب های آماده شرکت تارنما گستر استفاده کنید یک هفته طراحی سایت شما سریعتر انجام می شود.

  آیا همه سایت ها باید نماد اعتماد الکترونیکی بگیرند؟

 در صورتی که محصول یا خدماتی را در سایت خود می فروشید یعنی به نوعی سایت فروشگاه آنلاین هستید و درگاه پرداخت آنلاین دارید، می بایست از طریق سایت ای نماد enamad.ir اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیک نمایید.

آیا در تارنماگستر طراحی واکنش گرا یا به اصطلاح وب سایت ریسپانسیو است یا خیر؟

طراحی ریسپانسیو چیست؟ طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو، به وب سایت هایی که با مرورگرهای مختلف و رزولوشن های مختلف، به صورت هوشمند خود را تطبیق می دهند سایت responsive میگویند.

 سایت با موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتری که باز شود ابعاد خود را متناسب با آن رزولوشن تنظیم می کند. و همه قسمت های سایت در جای درست و در اندازه درست نمایش داده میشود

این مورد به کاربر در استفاده از وب سایت کمک میکند تا راحت تر بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود در سایت دسترسی داشته باشند. همچنین مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت شما را بالا میبرد و نتیجه مثبت در بهینه سازی سایت و سئو آن دارد.

مورد دومی که باید در انتخاب پکیج طراحی سایت دقت کنید، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل است.

گوگل مرتب الگوریتم های خود را به روز می کند و وب سایت طراحی شده باید مطابق با آخرین الگوریتم‌های موتورهای جستجو باشد، تا بهترین بازدید و رتبه را برای شما به ارمغان بیاورد. 

ضرورت و اهمیت پشتیبانی بعد از طراحی وب سایت

قبلا در این مورد با گروه طراحی وب صحبت کنید و مطمئن شوید که نسخه های آپدیت بعدی را در اختیارتان قرار می دهند و اگر در حین کار با وبسایت به مشکلی برخوردید بخشی برای پاسخگویی به سوالات شما داشته باشند.

نکته بسیار مهم دیگری که برای طراحی وب سایت وجود دارد این است که پنل مدیریت سایت تا چه حد آسان باشد تا مدیر سایت بتواند به راحتی از امکانات موجود در آن سایت ساز استفاده کند. همچنین مطمئن شوید که فایل راهنما برای استفاده از مدیریت سایت به شما داده شود تا در صورتی که به مشکل برخوردید به راحتی بتوانید با مراجعه به مستنداتی که برای مدیریت سایت ارائه شده مشکل را برطرف سازید.

از طرفی لازم است این اطمینان را داشته باشید که آن گروه طراحی سایت توانایی اضافه کردن امکانات احتمالی را به آن سایت ساز داشته باشند؛ چرا که بسیاری از افراد پس از طراحی سایت ایده هایی جدید به ذهنشان خطور می کند و یا باید سایتشان را متناسب با امکانات وب سایت های دیگری مانند سایت دیجی کالا به روز کنند. این تیم پشتیبان طراحی سایت است که می‌تواند این خدمات را به شما در قبال اخذ هزینه انجام دهد.

در نهایت با رعایت موارد فوق شما می توانید یک وب سایت قوی راه اندازی کنید و از اینجا کار شما شروع می شود.

  طراحی وب سایت مستلزم زمان، صبر و حوصله است

پس از راه اندازی وب سایت ممکن است تا دو هفته زمان ببرد تا گوگل و موتورهای جستجو نام وب سایت شما را شناسایی و در نتیجه خود قرار دهند

برای این کار زیاد عجله نکنید لازم است برای تسریع در امر شناسایی وب سایت خود به گوگل ابزار گوگل وبمستر را برای وبسایت خود فعال کنید و در سایت ها و تالارهای گفتمان مختلف سایتتان را معرفی کرده و از بخش های مختلف که مرتبط با موضوع کاری شما هستند مگر اینکه با کیفیت دریافت کنید.

دقت کنید که رقبای شما در آن زمینه کاری خاص چه کسانی هستند محصولات را با چه شرایط و چه قیمتی ارائه می کنند و چه خدمات ارزش افزوده ای بر روی کالا و خدمات خود ارائه می کند.

داشتن یک وب سایت زیبا با امکانات خوب و بهینه شده برای گوگل یکی از ایده آل های هر کسب و کاری است اما از بخش کیفیت محصولات و قیمت ها متناسب با شرایط بازار غافل نشوید چرا که مناسب نبودن قیمت و یا آپشن های مربوط به کالا می تواند نرخ خرید شما را کاهش دهند و تمام هزینه هایی که برای افزایش بازدید سایت خود کرده اید به این طریق از بین برود.

آموزش طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی

حتما از وب سایت های بزرگ مانند  فروشگاه ساز دیجی کالا، بامیلو ، چاره، زنبیل و غیره که در این زمینه فعالیت می‌کنند، ایده بگیرید چرا که این وبسایت ها همگی دارای مشاوران کارآزموده و حرفه ای هستند و بهترین نوع چیدمان و خدمات را به کاربران وب سایت خود ارائه می کنند تا نرخ فروش خود را به حداکثر حالت ممکن برساند.

هزینه طراحی سایت

عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و ... یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ....

در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

با چه میزان دانش می توان اقدام به پشتیبانی سایت کرد؟

شما می توانید به راحتی و با کمترین دانشی از سایت، اقدام به فعالیت در سایت خود نمایید و تغییرات لازم و بنا به سلیقه خود را در سایتتان اعمال کنید، برای این کار تنها دیدن چند آموزش ساده راهگشای شما خواهد بود. در این زمینه بسیاری از طراحان سایت برای راحتی کاربران اقدام به تهیه فیلم آموزشی کرده اند.

البته کار با سیستم های مدیریت محتوای وردپرس بسیار ساده و راحت است اما گروه طراحی سایت وب پویا برای مشتریان عزیز فیلم آموزشی کار با پنل مدیریت را آماده کرده است که پس از تحویل سایت به مشتریان، فیلم آموزش پنل مدیریت نیز برای آنها ارسال می شود.

حتی اگر کاربران پس از تحویل سایت به آموزش های خصوصی نیاز داشتند گروه طراحی سایت وب پویا برای این عزیزان آموزش خصوصی غیر حضوری برگزار می نمایند.

 آیا برای طراحی سایت افزونه ای وجود دارد؟

شاید سوال بسیاری از شما باشد که آیا برای طراحی سایت افزونه ای وجود دارد که طراحی سایت را بدون هیچ دانشی بتوان انجام داد؟

پاسخ ما به این سوال متاسفانه منفی است... هنوز افزونه ای برای طراحی سایت بدون هیچ اطلاعات و تجربه ای وجود ندارد.

هر چند افزونه های بسیاری وجود دارد که کار را برای کاربران بسیار راحتتر کرده است و می توان به واسطه آنها عملکردها و قابلیت های جدید به سایت اضافه کرد، اما گاهی اتفاق می افتد که کاربران قصد اضافه کردن قابلیتی جدید به سایتشان را دارند که برای آن موضوع هنوز افزونه ای طراحی نشده و خود باید اقدام به سفارش نوشتن افزونه به برنامه نویسان حرفه ای نمایند.

اما توجه داشته باشید که نصب افزونه های زیاد روی سایت سبب پایین آمدن سرعت سایت شما می شود و یا اینکه نمی توان از برخی از افزونه ها همزمان با  هم استفاده کرد.

اهمیت سئو سایت

اگر سایتی سئو نشود و همچنین تولید محتوا بر اساس اصول سئو نداشته باشد آن سایت در نتایج گوگل به نمایش نمی آید هر چند به لحاظ طراحی زیباترین سایت باشد که امکانات قابل توجهی نیز دارد.

سئو سایت در کنار طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که سایتی که بازدید ندارد، تنها هزینه برای شما تحمیل می کند چرا که هیچ بازدیدکننده ای ندارد.

سئو سایت اگر اصولی و درست باشد و بر اساس الگوریتم های گوگل باشد می تواند علاوه بر جذب بازدید کننده می تواند بازدیدکننده ها را به مشتری تبدیل کند.

گروه طراحی سایت وب پویا دارای یک گروه حرفه ای در زمینه سئو و بهینه سازی سایت می باشد تا مشتریان عزیز که تمایل به سئو و بهینه سازی سایت خود را دارند بدون دغدغه به خواسته خود برسند.

اهمیت هاست قوی و معتبر

بسیاری از مشکلاتی که پس از طراحی سایت برای کاربران به وجود می آید ناشی از استفاده از هاست هایی نامناسب است، این در حالی است که اگر از هاستی قوی و معتبر استفاده نمایید این مشکلات را نخواهید داشت.

به عنوان مثال با بالا رفتن آمار بازدید سایت سرعت سایت شما کم نمی شود یا اگر خطای 404 برای سایت شما اتفاق افتاد به راحتی با تماس با شرکت پشتیبانی هاست خود مشکل را مرتفع کنید.

قطعی هاست و سرعت پایین سایت تاثیر زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت پس هنگام طراحی و راه اندازی سایت توجه زیادی به هاست سایت خود داشته باشید.

از اینکه ما را در این مطلب همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. اگر در این زمینه سوالات بیشتری دارید می توانید سوالات خود را از تیم پشتیبانی ما بپرسید.

 

بیشتر بخوانید:

طراحی واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو  responsive web designe

طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو

 

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha