تیم ما لیستی از اقدامات پیشنهادی را برای کاهش ضعف های امنیتی وبسایت شما را ارائه می دهد ، در حالی که قدرت ما در تست امنیت دستی است ، ما از اتوماسیون برای انجام آزمایش امنیتی سریعتر و بهینه سازی هزینه استفاده می کنیم. ما برای ارزیابی برنامه ها از استاندارد های تست امنیتی OWASP پیروی می کنیم

تست نفوذ شبکه
(Network Penetration Test)

    

انواع تست نفوذ شبکه :


تست نفوذ شبکه داخلی

تست کننده به تمامی اطلاعات محرمانه دسترسی دارد. به تست کننده سورس برنامه و یا یک حساب در شبکه داخلی ودسترسی استاندارد به شبکه داده میشود. این آزمون تهدیدات داخلی کارکنان درون شرکت را ارزیابی می کند .

 

تست نفوذ شبکه تارنماگستر

 

تست نفوذ شبکه خارجی

این تست را آزمایش با دانش کامل می نامند. به تستر ها اطلاعات کاملی در مورد شبکه هدف داده میشود. این اطلاعات میتواند آدرس میزبان ، دامنه های تحت مالکیت ، برنامه های مورد استفاده ، نمودارهای شبکه ، دفاع امنیتی ( فایروال و ... ) یا شناسه در شبکه و... باشد .

 

تست نفوذ شبکه تارنماگستر

 

 

تست نفوذ مهندسی اجتماعی

این آزمون با دانش صفر در مورد شبکه انجام می شود. تستر برای کسب دانش  از ابزارهای تست نفوذ یا تکنیک های مهندسی اجتماعی استفاده میکند. تستر ممکن است از اطلاعات عمومی موجود در اینترنت استفاده کند .

 

تست نفوذ اپلیکیشن تحت وب

ممکن است مشکلات امنیتی ای در نتیجه ی طراحی و ساخت نا امن یک اپلیکیشن تحت وب به وجود بیاید. این تست با هدف قرار دادن این تهدیدات از فاش شدن اطلاعاتی چون اطلاعات شخصی و بانکی کارکنان جلوگیری میکند. 

 

 

تست نفوذ اپلیکیشن تحت وب تارنماگستر

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha