طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک در شرکت تارنماگستر

طراحی گرافیک

با خدمات طراحی گرافیکی تارنماگستر و تاثیر طراح گرافیک مسلط به UI , UX در دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید!

نقش طراحی گرافیکی در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

درعصر تکنولوژی که اکثر کسب و کارها برای تبلیغات در حوزه آنلاین به صنعت دیجیتال مارکتینگ رو آورده اند طراحی گرافیک بخش عمده ای از فعالیت های مارکتینگ را پشتیبانی میکند.

قبل از اینکه به شاخه های مختلفی که طراحی گرافیک در مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین ایجاد کرده بپردازیم تعریف جامعی از طراحی گرافیک را بیان میکنیم.

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین به انگلیسی (Graphic design): فرایند ارتباطات بصری و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است.

طراحان گرافیک از روشهای مختلفی در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده ها و پیام استفاده می کنند.

طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک های صفحه آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند.

 

دیجیتال مارکتینگ با کمک تولید محتوای تصویری جذاب و استفاده از شاخصه‌ها‌ی مثبت بیزنس به تبلیغ محصولات و خدمات کسب و کارها می پردازد.

 

امروزه با توجه به کمبود زمانی که اکثر افراد با آن مواجه هستند محتوا های بصری مثل موشن گرافیک، ویدیومارکتینگ، طراحی قالب گرافیکب وب سایت، عکاسی، طراحی لوگو، طراحی بنر تبلیغاتی و ... بازخورد موثر تری نسبت به محتوا های دیگر دارد.

 

خدمات طراحی گرافیک تارنماگستر

 

وظیفه یه طراح گرافیک مسلط به UI , UX

یک طراح گرافیک هوشمند با استعداد با استفاده از ترفند های گرافیکی و با کمک ابزارهای حوزه طراحی گرافیک در عصر دیجیتال به طراحی طرح های گرافیکی متناسب با سلیقه کارفرما می پردازد و با طرح های گرافیکی تبلیغاتی که خلق می کند باعث رشد و رونق کسب و کار می شود.

 

تاثیر طراحی گرافیک در بازاریابی آنلاین و تبلیغات کسب و کارها

یک طرح گرافیکی تبلیغاتی منحصر به فرد باعث متمایز شدن کسب و کار آنلاین شما از سایر رقبا می شود.

طرح گرافیکی تبلیغاتی جذاب از نظر بصری در خاطر بینندگان ومشتریان ثبت می شود.

طراحی گرافیکی که در وب سایت استفاده می شود باعث به جا ماندن تجربه کاربری عالی در ذهن کاربر می شود.

طرح گرافیکی قوی یک قالب حرفه ای برای وب سایت شما ایجاد می کند.

طرح گرافیکی تبلیغاتی قوی در انتقال پیام تبلیغات کسب وکار تاثیربیشتری بر بیننده می گذارد و باعث ارتقاء فروش محصولات و خدمات کسب وکار آنلاین می شود.

 

چگونه تیم طراحان تارنماگستر تبلیغات کسب و کار شما را بهبود می دهد

با استفاده از طرح گرافیکی منحصر به فردی که طراحان گرافیک تارنماگستر برای تبلیغات آنلاین، کمپین های تبلیغاتی، طراحی لگو،طراحی گرافیکی وب سایت، موشن گرافی ،ویدیو مارکتینگ و... برای کسب و کار شما تهیه و اجرا می کنند باعث متمایز شدن کسب و کار شما از سایر رقبا می شود.

طراحان تارنماگستر تجربه کاربری عالی برای بازدیدکنندگان سایت شما ایجاد می کند.

طراحان گرافیکی تارنماگستر به سایت کسب و کار شما قالب گرافیکی حرفه ای می دهد.

طراحان گرافیکی تارنماگستربا تولید تبلیغاتی گرافیکی قوی در انتقال، پیام تبلیغات کسب وکارآنلاین به مشتریان،در رسیدن به اهداف نهایی تبلیغات آنلاین کمک شایانی به بازاریابی کسب و کارشما دارد

 

طراحی گرافیکی قالب سایت

یک وب سایت خوب نه تنها نیاز به محتوای مفید و کار آمد دارد بلکه طراحی گرافیکی وب سایت با استفاده ازتصاویر جذاب و گرافیک متناسب با کسب و کار و سلیقه کاربر و یامشتری منجرمی شود کاربر زمان بیشتری را در سایت بگذراند و حتی باعث ترغیب کاربر به بازدید از سایر صفحات سایت می شود

گرافیک وب سایت شما بسیار در بالارفتن بازدید وب سایت و حتی در Bounce Rate  وب سایت موثر است.

در گرافیک وب سایت باید مواردی چون رنگ بندی سایت، قالب گرافیکی وب سایت  و .. رعایت شود به عبارتی در طراحی وب سایتUI وUX وب سایت به نحوه احسنت اجرا شود.

خیلی ضروری است که طراحان گرافیکی وب سایت بهUI وUX مسلط باشد زیرا باعث ارتباط احساسی وب سایت با بازدیدکنندگان وب سایت می شود، بازدیدکننده های وب سایت باید با دیدن قالب وب سایت احساس سردرگمی نداشته باشند و بلکه طراحی وب سایت شما به گونه ای باشد که متوجه سپری شدن زمانی که در وب سایت می گذرانند نشوند و این خود باعث بالا رفتن STICKY وب سایت می شود.

تیم طراحی وب سایت تارنماگستر به همه این موارد دقت کامل دارد و شما می توانید با ملاحضه نمونه کارهای طراحی سایت تارنماگستر این نکات را مشاهده کنید.

 

 

خدمات طراحی گرافیکی تارنماگستر در عرصه دیجیتال مارکتینگ

تارنماگستر با کمک تیم مجرب و بااستعداد مسلط به ui , ux حوزه گرافیک خود با ارائه خدمات طراحی گرافیکی در دیجیتال مارکتینگ به عنوان بهترین شرکت طراحی گرافیک حوزه مارکتینگ سبب ارتقا و رشد کسب و کار شما نسبت به سایر رقبا می شود و شعار تارنماگستر که رویای رقیبت باش را برای کسب و کار شما به واقعیت تبدیل می کند.

نمونه فعالیت های طراحی گرافیکی حوزه دیجیتال مارکتینگ:

-ویدیو مارکتینگ

-موشن گرافیک

-طراحی لوگو

-برند سازی

-تیزر تبلیغاتی

-عکاسی

-طراحی ست اداری

-طراحی پوستر،­ بنرو بروشور

 

 

نحوه سفارش طرح گرافیکی در شرکت تارنماگستر

  1. عقد تفاهم نامه مابین کارفرما و تارنماگستر
  2. ارائه پالت رنگی سازمان از طرف کارفرما
  3. ارائه تم پلیت های اولیه از طرف تیم طراحی گرافیکی تارنماگستر
  4. بررسی و تائید تم پلیت اولیه توسط کارفرما
  5. ارئه و تحویل نهایی موضوع تفاهم نامه به کارفرما

 

 

فرم مشاوره رایگان

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha